Zapowiedź XII Kolejki Kaliskiej Klasy Okręgowej

Kolejną kolejkę ligową rozegrają zespoły występujące w kaliskiej klasie okręgowej, bez porażki pozostają już dwa zespoły są to lider Pogoń Nowe Skalmierzyce i zespół Stali Pleszew, które to drużyny posiadają taką samą ilość punktów. Wszystkie spotkania zostaną rozegrane w niedzielę.

O godz. 11.00 odbędą się rozpocznie się kolejna kolejka ligowa w Jankowie Przygodzkim, gdzie Barycz zmierzy się z zespołem Zefki Kobyla Góra, w Skarszewie, Victoria będzie podejmowała zespół Marcina Kałuży, Astrę Krotoszyn, w Trębaczowie, Pogoń zmierzy się z podopiecznymi Michała Kosińskiego, Czarnymi Dobrzyca.

O godz. 12.00 w Gorzycach Wielkich, Gorzyczanka będzie podejmowała spadkowicza z IV ligi LKS Gołuchów, będzie to bardzo ciekawy pojedynek.

O godz. 15.00 zostaną rozegrane pozostałe spotkania w Żerkowie, GKS będzie podejmował ostatni zespół ligowej tabeli, beniaminka Pelikana Grabów, w Odolanowie, Odolanovia, zmierzy się z podopiecznymi Piotra Kasprzyka, Raszkowianką Raszków, a lider Pogoń Nowe Skalmierzyce, będzie podejmował zespół, Piasta Czekanów, który jest prowadzony przez trenera, Grzegorza Żyto. Jednak najciekawiej, będzie w Pleszewie, gdzie Stal zmierzy się z zespołem prowadzonym przez Przemysława Zająca, KS Opatówek. W zespole z Opatówka wystąpi bramkarz Jacek Kuświk, który występował w barwach pleszewskiej, Stali.