V runda Okręgowego Pucharu Polski

W środowe popołudnie 27 września na Stadionie w Kobylinie podejmowaliśmy tamtejszy Piast w ramach V rundy Okręgowego Pucharu Polski. Mecz dla Odolanovii rozpoczął się pomyślnie, gdyż już w 5 minucie po świetnym kontrataku objęliśmy prowadzenie za sprawą Bartosza Zmyślonego. W 37 minucie po niefortunnym wybiciu jednego z obrońców Odolanovii, Piast zdobył bramkę wyrównującą czym samym pierwsza odsłona meczu skończyła się rezultatem 1-1. Bramkę, która ustawiła wynik meczu w 72 minucie zdobył Piotr Skrzypczak. Tym samym Odolanovia awansowała do VI rundy OPP!

Skład Odolanovii: Allan Filipiak - Mateusz Ciupka (46' Patryk Perz) - Daniel Bąk - Michał Pawlak - Wojciech Budzik (60' Kamil Gołdyn) - Jakub Bąk - Hubert Żurawka (60' Paweł Świtała) - Jakub Józefiak - Kamil Czołnik - Bartosz Zmyślony (60' Piotr Skrzypczak) - Mateusz Sobczak