Znów punktujemy!!!

Po bolesnej porażce na własnym boisku z Tur 1921 Turkiem piłkarze Odolanovii zrehabilitowali się w ubiegłą sobotę w Gostyniu, pokonując tamtejszą Kanie Gostyń 3:1. W 23 minucie meczu do bramki trafia Bartosz Zmyślony po asyście Mateusza Sobczaka. Kwadrans później do bramki Kanii trafia główką Paweł Świtała, po asyście Piotra Skrzypczaka. Kilka minut przed przerwą Kania Gostyń zdobywa bramkę. Jednak Odolanovia walczy dalej. I  po przerwie, już w 47 minucie, wykorzystuje nieuwagę przeciwnika i podwyższa wynik na 3:1. Strzelcem trzeciej bramki jest Mateusz Sobczak.

Obecnie MLKS Odolanovia jest na 9 miejscu w tabeli z dorobkiem 10 punktów. Przed nami w sobotę 23 września kolejny mecz. Tym razem podopieczni Grzegorza Żyto zmierzą się z LKS-em Gołuchów. Kibiców już teraz zapraszamy na emocjonujący mecz w sobotę na Stadion Miejski w Odolanowie.