Cenny punkt wywieziony z Rawicza

W ramach X kolejki 4 ligi wielkopolskiej południowej wybraliśmy się na spotkanie do Rawicza na mecz z tamtejszą Rawią. Rawiczanie na własnym boisku w tym sezonie jeszcze nie przegrali. Mecz rozpoczął się po naszej myśli gdy w 5 minucie po świetnym dośrodkowaniu Jakuba Józefiaka bramkę zdobył Paweł Świtała. Po utracie bramki Rawia przejęła inicjatywę i w 15 minucie po złym wybiciu piłki jednego z obrońców Odolanovii bramkę zdobył Ahmed Abdullah. Druga połowa toczyła się głownie w środku pola, lecz mieliśmy też swoje sytuacje na objęcie prowadzenia. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 1-1, który nie satysfakcjonował rządnej ze stron. Już 3 października rozegramy kolejne spotkanie, w którym gościć będziemy LKS Gołuchów.

Sklad Odolanovii: Allan Filipiak, Patryk Perz, Daniel Bąk, Michał Pawlak, Kamil Gołdyn, Jakub Bąk (60’ Kamil Czołnik), Paweł Świtała (85’ Mateusz Ciupka),  Jakub Józefiak, Sebastian Schneider (55’Mateusz Sobczak), PiotrSkrzypczak (75’ Dominik Sobczak), Bartosz Zmyślony