MLKS Odolanovia: Victoria Ostrzeszów

MLKS Odolanovia w końcu się podniosła. Po przegranej z Victorią Wrześnią 2:0 i odpadnięciu z rozgrywek pucharowych podopieczni Grzegorza Żyto nareszcie zdobyli kolejne punkty. Tym razem naszym przeciwnikiem była Victoria Ostrzeszów, z którą rezegraliśmy mecz na własnym boisku w sobotę 21 października. Victoria przyjechała po wygraną. Nasi rywale, tak jak i my, liczyli na przełamanie w tym meczu. Na całe szczęscie to Odolanovia zyskła 3 punkty.

Pierwszą połowę Odolanovia zagrała bardzo słabo. Nie wykorzystali okazji zarówno piłkarze Odolanovii jak i Victorii Ostrzeszów. Po przerwie gra odolanowskich piłkarzy wyglądała już znacznie lepiej. I dopiero na trzy minuty przed końcowym gwizdkiem udało nam się zmienić wynik, za sprawą rzutu karnego Mateusza Sobczaka. Kiedy to piłkarze Victorii nie zdarzyli otrzeć łez, Mateusz Sobczak znów został faulowany w polu karnym i sędzia podyktował kolejny rzut karny. Derbowy pojedynek zakonczył się dla Odolanovii zwycięstwiem 2:0. Zespołowi gratulujemy wygranej i liczymy na kolejne punkty zdobyte już w sobotę w Słupcy.