Kończymy rok zwycięstwem

Ostatni mecz w tym roku przyszło nam rozegrać 18 listopada z mocnym rywalem jakim jest Polonia Leszno. Od początku meczu byliśmy przygotowani na kontrataki co przyniosło skutek w 24 minucie. Swietnie w polu karnym Polonii zachował się Bartosz Zmyślony i precyzyjnym strzałem zdobył swoją 4 bramkę w naszym zespole. Duża część meczu toczyła się w środkowej części boiska ,gdzie umiejętnie przerywaliśmy ataki Polonii. W 85 min Sebastian Schneider obrócił się z piłką na 18 metrze i kapitalnie uderzył w samo okienko bramki co ustawiło końcowy rezultat 0-2. Była to ciężka runda dla naszych zawodników, mięliśmy mniej czasu na przygotowanie się do sezonu niż inne zespoły ze względu na baraże, jednakże trzeba zaliczyć ją do udanych, Jako beniaminek 4 ligi zdobyliśmy 20 punktów, które trzeba szanować i patrzeć z perspektywą na rundę wiosenną. Najwięcej bramek dla Odolanovii w rundzie jesiennej zdobył Mateusz Sobczak notując na swoim koncie 6 trafień. Dziękujemy kibicom za wsparcie w tym roku i liczymy na was w kolejnym.