Wysoka wygrana z Gorzyczanką

W XXII kolejce Odolanovia spotkała się z rywalem zza miedzy Gorzyczanką Gorzyce Wielkie. Mimo niezbyt przyjemnej aury mecz mógł sie podobać kibicom, bowiem obfitował w liczne sytuacje podbramkowe. Wynik spotkania otworzył Hubert Mesnerowicz, który popisał się atomowym uderzeniem zza pola karnego, nie dając żadnych szans bramkarzowi gospodarzy na obronę tego strzału. Niestety kilka minut później Hubert doznaje kontuzji barku i musi opuścić boisko. Co gorsze prawdopodobnie nie zobaczymy go w kilku następnych meczach naszej drużyny. W 28min. spotkania sędzia dyktuje rzut karny dla gospodarzy za przypadkowe zagranie ręką naszego zawodnika. Pewnie wykonuje "jedenastkę" Marcin Kaczmarek i mamy remis. Taki wynik utrzymuje się tylko przez chwilę, bowiem w następnej akcji Kamil Czołnik w swoim stylu mija obrońców rywala i strzałem przy słupku zdobywa bramkę na 2-1. W doliczonych czasie gry pierwszej połowie sędzia ponownie dyktuje rzut karny dla gospodarzy jednak tym razem Krystian Anioł wygrywa pojedynek z Kaczmarkiem. Druga połowa to prawdziwa kanonada na bramkę gospodarzy. Nasi zawodnicy praktycznie co chwilę znajdowali się w dogodnej sytuacji do zdobycia bramki, a prawdziwym katem drużyny z Gorzyc okazał się Arkadiusz Kuświk, który to czterokrotnie w 53', 58', 65' i 86' minucie spotkania pokonywał bramkarza gospodarzy. Przy bramkach asystowali mu kolejno Bąk Jakub, Usarek, Czołnik i Żurawka. Gospodarze w tej części gry wyprowadzili kilka groźnych kontr jednak dopiero w doliczonym czasie gry zdołali zdobyć bramkę na 6-2 ustalając tym samym wynik spotkania.