Pierwszy sparing za nami

Pierwszy sparing w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej sezonu 2017/2018 odbył się na boisku sztucznym w Jarocinie, a naszym rywalem był lider 4 ligi Wielkopolskiej (północnej) Mieszko Gniezno. Gnieźnianie w rundzie jesiennej zdobyli 51 punktów (17-0-0). Odolanovia w tym meczu nastawiona była na kontrataki, które kilkukrotnie mogły przynieść pożądany efekt. Jednakże to Mieszko prowadziło grę i stwarzało sobie więcej sytuacji, lecz tego dnia świetnie dysponowany Allan Filipiak bronił strzały rywali. Jednak w 76 minucie był bez szans a bramkę dla Mieszka zdobył Dawid Radomski, która ustawiła rezultat spotkania 1-0. Najlepszą okazję w samej końcówce miał Hubert Żurawka, kiedy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mateusza Sobczaka uderzył głową nad poprzeczką bramki naszego rywala.

Wyjściowa 11 na mecz z Mieszkiem: Allan Filipiak, Marek Kamiński, Daniel Bąk, Michał Pawlak, Kamil Gołdyn, Paweł Świtała, Bartosz Zmyślony, Hubert  Żurawka, Jakub Józefiak, Piotr Skrzypczak, Mateusz Sobczak                                              Z ławki wchodzili: Mateusz Ciupka, Patryk Perz, Jakub Bąk, oraz 4 zawodników testowanych