Odolanovia w IV lidze!!!

Odolanovia w IV lidze!!!

W ubiegłym tygodniu podopieczni Grzegorza Żyto, zawodnicy MLKS Odolanovii wykorzystali szansę, aby awansować do IV ligii. Z rozgrywek czwartoligowych wycofała się drużyna Wicher Dobra. Podjęto decyzję, że zespoły z klas okręgowych, które uklasowały się na drugim miejscu powalczą w trójmeczu barażowych o dostanie się do IV ligii.

W środę 2 sierpnia na Stadionie Miejskim w Odolanowie drużyna MLKS Odolanovii podejmowała u siebie GKS Sompolno. W 44 minucie pierwszą bramkę dla gospodarzy strzelił Jakub Bąk. Po przewie szczęsliwa passa dla młodego zawodnika Jakuba Bąka trwała dalej. W 47 minucie znów trafia do bramki. Po kolejnym golu Łukasza Jamrego w 50 minucie Odolanovia była już pewna wygranej. Utwierdził ją w tym Mateusz Sobczak, który w 70 minucie strzelił bramkę na 4:0.

Środowa wygrana  Odolanovii mogła oznaczać, że losy wejścia do IV ligi rozstrzygną się już w sobotę 5 sierpnia, gdzie na stadionie w Krobii rozegrało się kolejne spotkanie pomiędzy Krobianką Krobią a MLKS Odolanovią. Tak też się stało. Po wyjątkowo trudnej pierwszej połowie w 55 minucie do bramki Krobianki trafia  doświadczony zawodnik Odolanovii Paweł Świtała, a w przeciągu następnych kilku minut wynik na 2:0 podwyższa Mateusz Sobczak. Kropkę nad "i" w ostaniej sekundzie meczu postawił Kamil Czołnik, strzelając na 3:0. W ten sposób jesteśmy w IV lidze. Zawdonikom życzymy kolejnych pewnych wygranych z czwartoligowymi drużynami.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości