Kolejne mecze kontrolne

10 lutego wybraliśmy się na mecz kontrolny do Trzebnicy gdzie podejmowaliśmy tamtejszą Polonię. W 12 minucie objęliśmy prowadzenie za sprawą Mateusza Sobczaka, lecz po 10 minutach gospodarze wyrównali wykorzystując rzut karny. Pod koniec pierwszej połowy wyprowadziliśmy świetny kontratak, który skutecznie wykończył zawodnik testowany. W dalszej części meczu strzelała już tylko Polonia i wygrała pożyteczny sparing 4-2.

Kolejny mecz kontrolny w ramach treningu rozegraliśmy 13 lutego, tym razem udaliśmy się do Milicza na mecz z Plonem Gądkowice. Spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem 2-3 po trafieniach: Piotra Skrzypczaka, Mateusza Sobczaka, Bartosza Zmyślonego. W tych spotkaniach Grzegorz Żyto nie mógł skorzystać z wszystkim zawodników z powodu kontuzji oraz chorób.