Remis w Gołuchowie

W minioną sobotę w ramach 24 kolejki IV LIGI WIELKOPOLSKIEJ, podejmowaliśmy drużynę LKS Gołuchów. Mecz obył się na stadionie w Gołuchowie. Pierwsza połowa połowa przebiegła bez większego zagrożenia z jednej jak i z drugiej strony, więc obie drużyny schodziły do szatni z wynikiem 0-0. W drugiej połowie to LKS prowadził grę, a Odolanovia szukała swoich szans w kontrach. Drużyna z Gołuchowa wyszła na prowadzenie w 79 minucie za sprawą Patryka Kupczyka. MLKS nie miał nic do stracenia i w 89 minucie po akcji rekonwalenstentów doprowadził do remisu 1-1. Piłkę w pole karne dośrodkował Mateusz Sobczak a ładnym strzałem głową swoje drugie trafienie w tym sezonie zaliczył Marek Kamiński. Radość Odolanovii nie trwała zbyt długo bo już w 90 minucie na 2-1 dla LKS trafił Krystian Benuszak. Trener Krzysztof Wewiór postawił wszystko na jedną kartę i rzuciliśmy się do ataku. W 94 minucie po dośrodkowaniu Patryka Perza piłkę przedłużył Paweł Zadka wprost pod nogi Michała Pawlaka, który zachował się jak rasowy napastnik i doprowadził do remisu 2-2. Po tej akcji sędzia zakończył spotkanie. LKS Goluchów 2-2 Odolanovia Odolanów

Wyjściowa 11: Krystian Anioł, Patryk Perz, Daniel Bąk, Paweł Świtała ('80 Michał Pawlak), Kacper Hoffgunst, Jakub Bąk (65' Tomasz Mierzyński), Hubert Żurawka, Jakub Józefiak ('75 Mateusz Sobczak), Piotr Skrzypczak (70' Marek Kamiński), Bartosz Zmyślony, Paweł Zadka

Rezerwowi: Allan Filipiak, Kamil Gołdyn, Mateusz Ciupka