Po raz kolejny remis

W minioną sobotę w ramach 22 kolejki IV LIGI WIELKOPOLSKIEJ POŁUDNIOWEJ, Odolanovia udała się do Turku na mecz z tamtejszym Turem. Początek meczu rozgrywał się głównie w środku pola gdzie ani jedna ani druga z drużyn nie miała zamiaru odpuścić walki o piłkę. MLKS próbował swoich szans w kontratakach. W 41 minucie po podaniu Jakuba Bąka szybką "kontrę" kapitalnym uderzeniem z około 16 metrów zakończył Bartosz Zmyślony. Do szatni schodziliśmy więc z prowadzeniem. Początek drugiej połowy należał do gospodarzy tego meczu. W 51 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do remisu doprowadził Adrian Freta. Tur przejął inicjatywę lecz defensywa Odolanovii spisywała się bardzo dobrze. Odolanowianie dalej szukali bramki w kontratakach, lecz mecz zakończył się podziałem punktów. Naszym zawodnikom nie można było odmówić woli walki i zaangażowania w tym spotkaniu. Tur Turek 1-1 Odolanovia Odolanów

Wyjściowa 11: Krystian Anioł. Patryk Perz, Michał Pawlak, Paweł Switała, Kamil Gołdyn, Jakub Bąk, Hubert Żurawka, Jakub Józefiak, Piotr Skrzypczak, Bartosz Zmyślony, Sebastian Schneider

Rezerwowi: Allan Filipiak, Daniel Bąk, Marek Kamiński, Wojciech Budzik, Mateusz Ciupka, Tomasz Mierzyśnki, Kacper Hoffgunst