Pierwszy mecz za nami...

W sobotę 12 sierpnia na Stadionie Mijeskim w Odolanowie odbył się inauguracyjny i historyczny mecz Odolanovii w IV lidze południowej. Po zapowiadającej się bardzo ciekawie i emocjonująco pierwszej połowie Odolanovia prowadziła z Polonią Leszno 1:0 już w 12 minucie po bramce kapitana Daniela Bąk. Niestety w 65 minucie sędzia podyktował rzut karny i Polonia Leszno zdobyła wyrównującą bramkę. Dostała wiatr w żagle, gdyż po trzech minutach piłka znów była w bramce Allana Filipiaka. W 86 minucie Polonia Leszno prowadziła już dwiema bramkami. Nie udało się. Trzeba walczyć dalej.

Już we wtorek podopieczni Grzegorza Żyto zmierzą sie na wyjezdzie z Pogonią Nowe Skalmierzyce. Drużynie życzymy przywiezienia upragnionych punktów.