Pierwsze zwycięstwo u siebie!

We wczorajsze popołudnie mierzyliśmy się z naszym byłym rywalem z ligi okręgowej, a konkretnie ŁKS Gołuchów. Mecz zapowiadał się bardzo emocjonująco i taki tez był. W 23. minucie po świetnym prostopadłym podaniu Mateusza Ciupki precyzyjnym strzałem wynik otworzył Marek Kamiński. Chwile później mieliśmy kolejna świetna okazje, lecz bramkarz LKS obronił strzał Jakuba Bąka. Jednak w 44. minucie Paweł Świtała posłał prostopadle podanie za plecy obrońców, gdzie czekał Mateusz Sobczak i było już 2-0. W. 70 minucie Piotr Skrzypczak został sfaulowany przez bramkarza gości i innej decyzji niż czerwona kartka i rzut karny być nie mogło. Do „11” podszedł Mateusz Sobczak i pewnym strzałem zdobył swoją druga bramkę w tym spotkaniu. Kolejny gol padł w 74. minucie, gdzie w polu karnym Piotr Skrzypczak zachował się jak rasowy napastnik i pewnym strzałem głowa zdobył swoją bramkę. W końcówce rozbity LKS po świetnej indywidualnej akcji dobił Kamil  Czołnik.

Odolanovia Odolanów 5-0 LKS Gołuchów

Sklad Odolanovii: Allan Filipiak, Mateusz Ciupka, Daniel Bąk (’75 Patryk Perz), Michał Pawlak, Kamil Gołdyn, Jakub Bąk (’60 Piotr Skrzypczak) Paweł Świtała, Jakub Józefiak, Bartosz Zmyślony, Marek Kamiński (77’ Kamil Czołnik), Mateusz Sobczak (’80 Dominik Sobczak)