Czwarta gra kontrolna

W minioną sobotę rozegraliśmy czwarty mecz kontrolny podczas okresu przygotowawczego, który odbył się na sztucznym boisku w Środzie Śląskiej. Naszym rywalem była drużyna z 4 ligi dolnośląskiej a konkretniej MKP Wołów. W pierwszej części meczu zespół z Wołowa udokumentował swoją przewagę na boisku strzelając nam 2 bramki. Jednak w drugiej połowie MLKS zagrał odważniej, lecz nie przyniosło to zdobyczy bramkowej. Dwie świetne sytuacje zmarnował zawodnik testowany przez Odolanovię raz trafiając w słupek, a następnie musiał uznać wyższość bramkarza z Wołowa.

MKP Wołów 2-0 Odolanovia Odolanów

Wyjściowa 11: Allan Filipiak, Marek Kamiński, Daniel Bąk, Michał Pawlak, Kamil Gołdyn, Hubert Żurawka, Piotr Skrzypczak, Jakub Józefiak, Bartosz Zmyślony, Jakub Bąk, zawodnik testowany

Z ławki wchodzili: Krystian Anioł, Mateusz Ciupka, Paweł Świtała, Wojciech Budzik, Patryk Perz, zawodnik testowany, zawodnik testowany