"Beniaminek " kompletuje punkty

W niedzielę 3 września piłkarze MLKS Odolanovii rozegrali kolejny mecz, tym razem w Koźmienie Wielkopolskim z tamtejszym Białym Orłem. Pierwsza połowa meczu przebiegała spokojnie po obu stronach. Mateuszowi Sobczakowi nie udało się wykorzysać dwóch szans. W drugiej połowie piłkarze Odolanovii ruszyli do walki. Swojej szansy nie wykorzystał Daniel Bąk. Jednak za chwilę sytuacja zmieniła sie po strzale Piotra Skrzypczaka w 50 minucie. Dziewięć minut później po precyzyjnym wolnym Mateusza  Sobczaka, do bramki trafił Michał Pawlak. Można powiedzieć, że Biały Orzeł dopiero wtedy się obudził. Wykorzystali szansę w 81 minucie na strzelenie pierwszego gola. W końcówce meczu niestety szczęścia znów zabrakło Mateuszowi Sobczakowi i Bartoszowi Zmyślonemu. Mecz skończył się z wynikiem 1:2.

BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP. – ODOLANOVIA ODOLANÓW 1:2 (0:0)

SKŁADY

Biały Orzeł: Kubiak, Majusiak, Dolata (58’ Błażejczak), Skowron, Grodzki, J. Szymkowiak, M. Szymkowiak, Gałczyński (72’ Szulc), Czabański, Wiła (58’ Janowski), Maciejewski (58’ Derwich)

Odolanovia: Filipiak, Pawlak, D. Bąk, Józefiak, J. Bąk (61’ Zmyślony), M. Sobczak, Gołdyn, Schneider (90’ Budzik), Perz, Skrzypczak (93’ Kamiński), Ciupka (78’ Żurawka)

BRAMKI

0:1 Piotr Skrzypczak 50’

0:2 Michał Pawlak 59’

1:2 Marcin Szymkowiak 81’

Naszym zawodnikom życzymy zdobycia kolejnych 3 punktów już w sobotę 9 września na Stadionie Miejskim w Odolanowie, gdzie podejmować będą Tur Turek. POWODZENIA!!!